Wybieramy najlepsze filmy romantyczne

admin 13 czerwca, 2022
Najlepsze filmy romantyczne

W gatunku romansu jest wiele filmów, a każdy z nich oferuje widzom coś innego. Niezależnie od tego, czy jest to lekka komedia romantyczna, czy poważniejszy dramat, wszystkie te filmy w jakiś sposób poruszają temat miłości.

Dzisiaj przedstawimy Wam naszą listę filmów z gatunku romans / ramantyczne które powinniście obejrzeć.

Zanim się pojawiłeś (2016)

Zanim się pojawiłeś to chwytająca za serce opowieść o miłości i drugiej szansie. Lou Clark, młoda kobieta, która niedawno straciła pracę, przyjmuje posadę opiekunki Willa Traynora, mężczyzny sparaliżowanego w wyniku wypadku. Mimo dzielących ich różnic, wkrótce nawiązuje się między nimi silna więź. Ten film z pewnością poruszy Twoje serce i sprawi, że poczujesz ciepło w środku.

After 4. Bez siebie nie przetrwamy (2022)

Minęły cztery miesiące, odkąd film After 3 pozostawił widzów w osłupieniu swoim oszałamiającym finałem. Tessa i Hardin musieli w tym czasie stawić czoła wielu wyzwaniom, ale nic nie przygotowało ich na to, co nadejdzie później. W After 4 widzimy, jak Hardin w końcu poznaje prawdę o swojej rodzinie i jej mrocznej przeszłości. Prowadzi go to na ścieżkę zniszczenia, która grozi rozerwaniem wszystkiego, co zbudował z Tessą. Cały film After 4 jest napakowany masą emocji, dlatego więc musicie go obejrzeć.

Kocha, lubi, szanuje (2011)

Mówi się, że im jesteś starszy, tym mądrzejszy się stajesz. Dla Cala Weavera (Steve Carell) jest to prawdą – w sposób, którego nigdy nie mógł sobie wyobrazić. Gdy dowiaduje się, że jego żona Emily (Julianne Moore) zdradza go i chce rozwodu, jego „idealne” życie rozpada się. Nagle samotny po czterdziestce Cal musi zacząć od zera i dowiedzieć się, co to znaczy być znowu szczęśliwym. Ten serdeczny komediodramat śledzi podróż jednego mężczyzny, który na nowo odkrywa miłość, przyjaźń i samego siebie.

Amelia (2001)

Amelia jest nieśmiałą marzycielką pracującą w kawiarni. Jej życie zmienia się w nocy 30 sierpnia 1997 roku, kiedy dowiaduje się o śmierci księżnej Diany. Amelia zaczyna zastanawiać się nad własnym życiem i nad tym, czego chce dla siebie. Tej nocy znajduje w swojej łazience tajemnicze pudełko i postanawia zwrócić je właścicielowi. Ta decyzja na zawsze odmieni życie Amelii.

I tak cię kocham (2017)

Nikt nie mówił, że miłość jest łatwa. A gdy doda się do tego różnice kulturowe, sprawy mogą się jeszcze bardziej skomplikować. W filmie I tak cię kocham poznajemy historię pary, która pochodzi z różnych kultur i walczy o to, by ich związek mógł funkcjonować. Mimo przeszkód, jakie napotykają na swojej drodze, w końcu uczą się kochać siebie nawzajem za to, kim są. To chwytająca za serce opowieść o sile miłości i determinacji.

A wy macie swoje ulubione filmy romantyczne? Jeśli chcielibyście podzielić się swoimi faworytami zapraszamy do sekcji komentarzy. Dzięki za przeczytanie, cześć!

Ostatnie wpisy na blogu

Kategorie
Udostępnień0
×