Recenzja filmu Jurassic World Dominion (2022)

admin 16 czerwca, 2022
recenzja jurassic world dominion

Jurassic World Dominion to trzeci film z serii Jurassic World, którego reżyserem jest Colin Trevorrow. Film weszedł na ekrany kin 10 czerwca 2022 roku.

Akcja filmu rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się ostatni film Jurassic World – dinozaury żyją teraz na stałym lądzie. Historia opowiada o grupie ludzi, którzy próbują powstrzymać budowę nowego Jurassic World.

Ogólne spostrzeżenia

Gra aktorska w filmie jest dobra, a efekty specjalne są niesamowite. Sceny akcji są również bardzo dobrze zrobione.

Ogólnie rzecz biorąc, Jurassic World Dominion to świetny film. Jest ekscytujący, dobrze zrobiony i zachwycający wizualnie. Zdecydowanie polecam go każdemu, kto lubi filmy o Parku Jurajskim lub ogólnie o dinozaurach.

jurassic world dominion opinie

Czy warto obejrzeć Jurassic World Dominion?

Tak, Jurassic World Dominion jest zdecydowanie wart obejrzenia! Reżyserem filmu jest Colin Trevorrow, który był również twórcą pierwszego filmu Jurassic World, a w obsadzie znaleźli się tacy gwiazdorzy jak Chris Pratt, Bryce Dallas Howard i Jeff Goldblum. Akcja filmu rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Jurassic World: Upadłe królestwo”, w którym dinozaury żyją już swobodnie na naszej planecie. Kiedy jednak pojawia się nowe zagrożenie, Owen (Pratt) i Claire (Howard) muszą ponownie połączyć siły, aby je ocalić. Jurassic World Dominium to pełen akcji, napięcia i emocji film, który z pewnością spodoba się fanom serii.

Ostatnie wpisy na blogu

Kategorie
Udostępnień0
×