Najlepsze filmy animowane i bajki dla dzieci – Top 7

admin 21 czerwca, 2022
najlepsze bajki dla dzieci

Filmy animowane i bajki dla dzieci to świetny sposób na wprowadzenie najmłodszych w świat filmów i kreskówek. Te filmy i kreskówki doskonale nadają się do wprowadzania małych dzieci w świat animacji, ponieważ są atrakcyjne wizualnie i łatwe do zrozumienia. Stanowią one również doskonałą okazję dla małych dzieci do poznawania różnych kultur i języków, a także do rozwijania kreatywności i wyobraźni.

Przedstawiamy naszą listę najlepszych produkcji dla dzieci:

Co w duszy gra

W filmie „Co w duszy gra” przez cały okres kariery szkolnego nauczyciela muzyki Joe Gardner może występować w najlepszym klubie jazzowym Harlemu. Jednak jeden nieostrożny krok sprawia, że trafia do Netherworld – świata, w którym nowe dusze otrzymują osobowość, cechy i zainteresowania jeszcze przed narodzinami na Ziemi.

Toy Story

Ludzie ignorują postacie w tym filmie, a one ożywają. Mówią, myślą, czują, walczą, są zazdrośni, zdradzają i romansują, a wszystko to w tym samym czasie. Kłócą się, śmieją, boją, martwią, zazdroszczą i próbują uwodzić się nawzajem. Głównymi bohaterami są zabawki chłopca o imieni Andy, Chudy – szmaciana lalka – kowboj i Buzz Astral – figurka astronauty.

Coco

W filmie „Coco” dwunastoletni Miguel kocha muzykę, którą jego rodzina czci od pokoleń. Chłopiec marzy jednak o tym, by zostać sławnym muzykiem, jak jego legendarny przodek Ernesto de la Cruz. W Krainie Umarłych z zapałem poszukuje opowieści o swoich przodkach, mimo że nieustannie grozi mu niebezpieczeństwo ze strony wrogów.

Shrek

Samotny olbrzym Shrek, który mieszkał na bagnach, nagle zapełnił się dziwnymi postaciami z bajek dla dzieci. Ślepe myszy buszowały po jego stadzie, zły wilk odpoczywał w jego chacie, a trzech oszustów grasowało po jego zaciszu. Z powodu swoich zbrodni zły lord Farquaad został wypędzony. Niedługo ma się pojawić następna część – Shrek 5

Minionki

Kevin, Bob i Stuart łączą siły, by odnaleźć prawdziwą niegodziwość. Po tym, jak natknęli się w Wielkiej Brytanii na ślad nikczemnej Scarlett O’Haracz, podbijają całe Wyspy Brytyjskie. Minionki, które mają siłę przyciągania milionów widzów na całym świecie, są całym fenomenem. Minionki wejście Gru to następna część która ukaże się w 2022 roku.

Zwierzogród

W jedynym mieście w kraju, Zwierzogrodzie, mieszkają tylko zwierzęta. W filmie Zwierzogród Judy Hops, pierwszy królik w policji, przekona się, że życie w tym mieście nie jest ani łatwe, ani proste. Aby jeszcze bardziej utrudnić sobie sytuację, musi rozwiązać zagadkę zbrodni.

Sing 2

Sing 2 opowiada o Busterze, który wyrusza, by odnaleźć lwa i przekonać go do powrotu na scenę. Aby spełnić swoje marzenie o wielkim sukcesie, Buster staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem siły muzyki, która potrafi uleczyć nawet najbardziej złamane serce.

To była nasza lista Top 7 najlepszych bajek i filmów dla dzieci, a Wy macie swoje ulubione? Podzielcie się nimi w komentarzach. Dziękuję za przeczytanie!

Ostatnie wpisy na blogu

Kategorie
Udostępnień0
×