What's happening?

  Wieloryb Cały Film (2022) CDA - Obejrzyj Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkowników


ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY KONTYNUOWAĆ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Znajdź wersję:
Wieloryb

Wieloryb

2022/12/09USA117 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Informacje o Wieloryb Cały Film

Cały Film „Wieloryb” to chwytająca za serce opowieść o człowieku, który zmaga się z życiem. Charlie ma nadwagę, jest samotny i czuje, że nie ma celu w życiu. Spędza dni w mieszkaniu, które przypomina otchłań i wydaje się, że nie ma dla niego wyjścia. Jednak Charlie w końcu znajduje nadzieję i uzdrowienie w najbardziej nieoczekiwanym miejscu.

wieloryb cały film

Czy warto obejrzeć Film Wieloryb Online?

Życie Charliego zaczyna się zmieniać, gdy poznaje młodszą kobietę o imieniu Eli. Ona pomaga mu dostrzec piękno w życiu i odnaleźć chęć do życia. Ich związek zostaje jednak wystawiony na próbę, gdy zdrowie Charliego (Brendan Fraser) zaczyna się pogarszać. „Wieloryb” to chwytający za serce film, który odkrywa, co to znaczy być żywym i walczyć o swoje życie. To emocjonalny rollercoaster, który pozostanie z Tobą na długo po zakończeniu napisów końcowych.

Jeśli szukasz mocnego i poruszającego filmu, to Wieloryb cda jest zdecydowanie wart obejrzenia. Pozostawi cię w poczuciu nadziei i zniszczenia w tym samym czasie. Przygotujcie się na to, że wasze serca będą szarpane w każdym możliwym kierunku!

Wieloryb cda

Obejrzyj Wieloryb cda

Wieloryb (The Whale) z 2022 roku trwa 117 Minut, a średnia ocen wynosi: 9.4. Jeśli szukasz opcji Wieloryb cda to nasza strona będzie najlepszym rozwiązaniem.

Ocena IMDb 9.4 1,654 głosów
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Miasto 44
Mistyfikacja
Wszystko dla mojej matki
Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun
Tylko dla odważnych
Głupcy
Szesnaście życzeń
Rzut życia
The King’s Daughter
Nic do stracenia 2
Facet (nie)potrzebny od zaraz
Minamata
×