What's happening?

  Predator Prey Cały Film (2022) CDA - Obejrzyj Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkowników


ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY KONTYNUOWAĆ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Znajdź wersję:
Predator Prey

Predator Prey

2022/08/02USA100 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o Predator Prey Cały Film

Predator: Prey nie jest sequelem słynnego filmu sci-fi. To zupełnie nowa historia, ale zachowująca DNA oryginalnych obrazów, więc fani serii powinni być zadowoleni. Zresztą reżyserzy nawet nie próbowali stworzyć nowego filmu o Predatorze, ale Predator: Prey jest pierwszą częścią nowego filmu sci-fi o nazwie The Hunt.

Fabuła filmu Predator: Prey cda

Fabuła filmu Predator: Prey cda opowiada o grupie osadników, którzy wdają się w walkę z grupą wojowników Comanche, którzy chcą otrzymać nagrodę za zabicie osadników. Historia rozgrywa się 300 lat temu i skupia się na plemieniu Komanczów. Główną bohaterką jest młoda kobieta Naru, która jest twardą wojowniczką. Wychowywała się jednak w cieniu legendarnych łowców, ale gdy pojawia się zagrożenie dla wioski, postanawia walczyć, by chronić ludzi. W filmie występują również inni wojownicy, którzy również posiadają niesamowite umiejętności.

Obsada filmu Predator: Prey online

Predator Prey cały film

Obsada filmu Predator: Prey online, która odgrywa dużą rolę w sukcesie filmu została starannie dobrana. Ostatnio film był kręcony na terenie Nowego Meksyku, a główne role zagrali następujący aktorzy:

Amber Midthunder

Stefany Mathias

Dane DiLiegro

Stormee Kipp

Dakota Beavers

Czy warto obejrzeć cały film Predator Prey?

Cały film Predator: Prey został stworzony z bardzo małym budżetem, ale twórcom udało się osiągnąć zamierzony efekt. Film warto obejrzeć, ponieważ przedstawia oryginalną historię, piękną scenerię oraz kilka ciekawych szczegółów. Jeśli jesteś fanem oryginalnego filmu, nie powinieneś przegapić okazji do obejrzenia nowej produkcji. Na tym filmie jest kilku świetnych aktorów i aktorek, co może sprawić, że będzie to dobry film do oglądania. Tak więc, jeśli chcesz obejrzeć film z akcją i przygodą, to powinieneś sprawdzić ten film. Film jest dobry do oglądania dla wszystkich miłośników Sci-Fi i akcji. Jednak jeśli szukasz filmu z wielką fabułą i postaciami, to ten film może ci się nie spodobać.

Predator Prey cda

Obejrzyj Predator Prey cda

Predator Prey (Prey) z 2022 roku trwa 100 Minut, a średnia ocen wynosi: 7.3. Jeśli szukasz opcji Predator Prey cda to nasza strona będzie najlepszym rozwiązaniem.

Ocena IMDb 7.3 53,996 głosów
Ocena TMDb 8.23 1,388 głosów
Udostępnień1

Mogą Ci się spodobać

Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw
Paranormal Activity 3
1917
Bestia
Ostatni skok w historii USA
Black Adam
Final Fantasy XV: Gwardia Królewska
Otchłań
Porwanie Heinekena
Men in Black: International
Astro Boy
SuperFly
×