What's happening?

  Nie martw się, kochanie Cały Film (2022) CDA - Obejrzyj Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkowników


ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY KONTYNUOWAĆ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Znajdź wersję:
Nie martw się, kochanie

Nie martw się, kochanie

2022/09/21122 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o Nie martw się, kochanie Cały Film

W filmie Nie martw się, kochanie, którego akcja rozgrywa się w futurystycznej utopii w latach 50. ubiegłego wieku, Frank, prezes firmy Victory, zrobi wszystko, aby jego pracownicy i ich rodziny żyli w luksusie. Kiedy jednak utopijnemu społeczeństwu Franka zaczyna zagrażać grupa niezadowolonych pracowników, musi on podjąć drastyczne środki, aby ochronić swoją wizję przyszłości. Nie martw się kochanie to porywający film o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą niekontrolowana chciwość korporacji. Reżyserem filmu jest Olivia Wilde.

nie martw się kochanie cały film

Nie martw się, kochanie w reżyserii Olivi Wilde

Nie martw się, kochanie cda to amerykański thriller psychologiczny z 2022 roku w reżyserii Olivii Wilde i według scenariusza Katie Silberman. W filmie występują Florence Pugh, Harry Styles, Chris Pine i KiKi Layne. Film opowiada o gospodyni domowej z lat 50., która zaczyna podejrzewać, że jej mąż ukrywa przed nią mroczną tajemnicę.

Produkcja Nie martw się kochanie cda

Produkcja Nie martw się, kochanie cały film miała się pierwotnie rozpocząć na początku 2020 roku, ale została przesunięta z powodu pandemii COVID-19. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się ostatecznie we wrześniu 2020 roku w Los Angeles w Kalifornii. Film ma trafić do kin 23 września 2022 roku nakładem Warner Bros. Pictures.

Nie martw się, kochanie cda

Obejrzyj Nie martw się, kochanie cda

Nie martw się, kochanie (Don't Worry Darling) z 2022 roku trwa 122 Minut, a średnia ocen wynosi: . Jeśli szukasz opcji Nie martw się, kochanie cda to nasza strona będzie najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Bestia
To Olivia
Ukryte działania
Monachium: W obliczu wojny
Sex Doll
Pierwsza Noc Oczyszczenia
Tryb samolotowy
X
W pułapce zdrady
Wałęsa. Człowiek z nadziei.
Narco Sub
Ona
×