What's happening?

  Nie cudzołóż i nie kradnij Cały Film (2022) CDA - Obejrzyj Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkowników


ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY KONTYNUOWAĆ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Znajdź wersję:
Nie cudzołóż i nie kradnij

Nie cudzołóż i nie kradnij

2022/11/18Polska112 Min.
Twoja ocena: 5
5 1 głos

Informacje o Nie cudzołóż i nie kradnij Cały Film

Nic nie poradzisz na to, w kim się zakochasz, prawda? Patryk myślał, że wszystko sobie ułożył, dopóki nie poznał Sandry. Była piękna i czarująca, a on nie mógł się jej oprzeć. Niestety, okazało się, że jest trochę w rozsypce. Patryk szybko znalazł się w sytuacji bez wyjścia i zanim się zorientował, został wplątany w kłopoty z niewłaściwymi ludźmi. Nie cudzołóż i nie kradnij to opowieść o miłości, zdradzie i odkupieniu. To obowiązkowa pozycja do obejrzenia dla każdego, kto chce zobaczyć, jak wiele rzeczy może pójść źle, gdy nie trzyma się swoich zasad moralnych.

nie cudzołóż i nie kradnij cały film

Cały film Nie cudzołóż i nie kradnij – nowa polska komedia

Film warto obejrzeć ze względu na ciekawą fabułę. Historia kręci się wokół Patryka, który próbuje wypełnić swoją pustkę miłosną w towarzystwie Sandry w postać której wciela się Julia Wieniawa-Narkiewicz. Jednak los niefortunnie łączy go z alfonsem Alfie, pewną tajemniczą paczką i parą fajtłapowatych gangsterów, którzy są na jej tropie. W miarę rozwoju historii widz jest trzymany w napięciu, co wydarzy się dalej. Dodatkowo, film ma świetne walory produkcyjne i występuje w nim znakomita obsada. Jeśli więc szukasz przyjemnego i trzymającego w napięciu filmu do obejrzenia, Nie cudzołóż i nie kradnij cda jest zdecydowanie warty Twojego czasu.

Nie cudzołóż i nie kradnij cda

Obejrzyj Nie cudzołóż i nie kradnij cda

Nie cudzołóż i nie kradnij (Nie cudzołóż i nie kradnij) z 2022 roku trwa 112 Minut, a średnia ocen wynosi: 6.5. Jeśli szukasz opcji Nie cudzołóż i nie kradnij cda to nasza strona będzie najlepszym rozwiązaniem.

Ocena IMDb 6.5
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Smerfy 2
Ted
Fast & Feel Love
Królowa Śniegu 3: Ogień i lód
Ava
Niezbędna konieczność
Baywatch. Słoneczny Patrol
Piksele
Diabeł wcielony
Lego Liga Sprawiedliwości: Kosmiczne starcie
Zwyczajny film
Nienawiść, którą dajesz
×