What's happening?

  Nasze magiczne Encanto Cały Film (2021) CDA - Obejrzyj Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkowników


ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY KONTYNUOWAĆ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Znajdź wersję:
Nasze magiczne Encanto

Nasze magiczne Encanto

2021/11/24USA102 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Informacje o Nasze magiczne Encanto Cały Film

Nasze magiczne Encanto cały film to obraz wydany w 2021 roku. Opowiada on historię niezwykłej rodziny Madrigalów. Ich przepełniony magią dom znajduje się w tętniącym życiem mieście – w cudownym i czarującym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie, z wyjątkiem Mirabel, ma wyjątkowe zdolności uzdrawiania.

W wieku 18 lat Mirabel dowiaduje się, że jej ojciec jest poważnie chory. Ma rzadką chorobę krwi i aby przeżyć, musi być odizolowany od świata zewnętrznego. Mirabel jest zdruzgotana tą wiadomością, zwłaszcza że uwielbia odwiedzać ojca w szpitalu. Jedynym sposobem, aby mu pomóc, jest odprawienie przed nim rytuału uzdrawiającego. Przebierając się za pielęgniarkę, Mirabel udaje się do szpitala w konkretnym celu – aby pomóc ojcu. Nie spodziewa się jednak, że zakocha się w osobie, której ma pomóc.

Nasze magiczne Encanto cały film

Fabuła filmu Nasze magiczne Encanto cda

Na początku Mirabel nie jest pewna, jak pomóc swojemu ojcu. Ponieważ przebywa on na odludziu i nie ma nikogo, kto mógłby jej pomóc, musi nauczyć się, jak samodzielnie przeprowadzić rytuał. Wkrótce jednak Mirabel przekonuje się, że nie musi odprawiać rytuału sama. W rodzinie są jeszcze inne dzieci obdarzone szczególnymi darami – jej starszy brat Pablito i młodsza siostra Adriana. Adriana ma moc kontrolowania pogody, a Pablito potrafi widzieć przeszłość i przyszłość. Mirabel jest zachwycona darami obu chłopców, a oni z kolei są zauroczeni nią.

W miarę upływu czasu Mirabel uczy się wykorzystywać swoje dary jako źródło siły. Dowiaduje się też, że jej ojciec nie jest jedyną osobą w rodzinie obdarzoną specjalnymi mocami. Jej młodsza siostra Adriana i Pablito mają magiczne dary, które przez lata ukrywali przed resztą rodziny. W miarę jak rodzina Mirabel się powiększa, rośnie też jej magia, a wraz z nią umiejętność jej kontrolowania.

Czy warto obejrzeć?

Nasze magiczne Encanto cały film to piękny, chwytający za serce film z przesłaniem, że dzieci powinny być bardziej świadome swoich darów i nie bać się z nich korzystać. Film zaczyna się od Mirabel jako dziecka i rozwija się wraz z nią, gdy odkrywa swoje dary. Film śledzi, jak Mirabel dorasta i jak rozwijają się jej relacje z rodziną i przyjaciółmi. Kiedy Mirabel jest gotowa opuścić dom, stara się ukryć swój sekret przed światem. Jednak jej moce nie są jedyną rzeczą, która sprawia, że jest siłą, z którą należy się liczyć. Jej osobowość jest równie ważna jak zdolności i to właśnie dzięki niej widzowie będą z nią związani przez cały film.

Nasze magiczne Encanto cda

Obejrzyj Nasze magiczne Encanto cda

Nasze magiczne Encanto (Encanto) z 2021 roku trwa 102 Minut, a średnia ocen wynosi: 7.3. Jeśli szukasz opcji Nasze magiczne Encanto cda to nasza strona będzie najlepszym rozwiązaniem.

Ocena IMDb 7.3 187,744 głosów
Ocena TMDb 7.7 6,175 głosów

Reżyser

Byron Howard
Reżyser

Obsada

Stephanie Beatriz isMirabel Madrigal (voice)
Mirabel Madrigal (voice)
María Cecilia Botero isAbuela Alma Madrigal (voice)
Abuela Alma Madrigal (voice)
John Leguizamo isBruno Madrigal (voice)
Bruno Madrigal (voice)
Mauro Castillo isFélix Madrigal (voice)
Félix Madrigal (voice)
Jessica Darrow isLuisa Madrigal (voice)
Luisa Madrigal (voice)
Angie Cepeda isJulieta Madrigal (voice)
Julieta Madrigal (voice)
Carolina Gaitán isPepa Madrigal (voice)
Pepa Madrigal (voice)
Diane Guerrero isIsabela Madrigal (voice)
Isabela Madrigal (voice)
Wilmer Valderrama isAgustín Madrigal (voice)
Agustín Madrigal (voice)
Rhenzy Feliz isCamilo Madrigal (voice)
Camilo Madrigal (voice)
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Hello World
Święta Angeli
Hotel Transylwania 4
Księga Dżungli
Fala
Ostatni władca wiatru
Nie taki znowu Święty Mikołaj
Thor: Miłość i grom
Shrek: Świętastyczne Kolędowanie
Shrek
Ainbo – strażniczka Amazonii
Wojna z dziadkiem
×