What's happening?

  Na chwilę, na zawsze Cały Film (2022) CDA - Obejrzyj Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkowników


ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY KONTYNUOWAĆ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Znajdź wersję:
Wyświetlenia:
  8672
  38
Na chwilę, na zawsze

Na chwilę, na zawsze

2022/07/15135 Min.
Twoja ocena: 0
9 1 głos
Komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Gdzie obejrzeć cały film Na chwilę, na zawsze online?

Znajdź źródła do obejrzenia całego filmu Na chwilę, na zawsze dzięki wyszukiwarce filmów i seriali. W jednym miejscu znajdziesz miejsca gdzie będziesz mógł obejrzeć wybrane filmy bez wychodzenia z domu na swoim komputerze, telefonie czy tablecie.

Obejrzyj Na chwilę, na zawsze cda

Na chwilę, na zawsze (Na chwilę, na zawsze) z 2022 roku trwa 135 Minut, a średnia ocen wynosi: 6.7. Jeśli szukasz opcji Na chwilę, na zawsze cda to nasza strona będzie najlepszym rozwiązaniem.

Na chwilę, na zawsze cały film

Informacje o Na chwilę, na zawsze Cały Film

Oglądaj Na chwilę, na zawsze Online Lektor PL lub Napisy. Znajdź źródła do całego filmu, rozsiądź się w fotelu i daj się wciągnąć tej niesamowitej produkcji.

Na chwilę, na zawsze to produkcja z wyjątkową historią i mnóstwem emocji, które poruszą Twoje serce. Jedną z głównych bohaterek jest sopranistka Martyna Byczkowska. Prace nad filmem trwały ponad dwa lata, a jego reżyserem jest Piotr Trzaskalski. Scenariusz napisali Paweł Domagała i Mirella Zaradkiewicz. Najbardziej znaną piosenką z filmu jest „Na chwilę, na zawsze”. Dużą popularnością cieszy się również autorska wersja piosenki reżysera.

Fabuła filmu Na chwilę, na zawsze cda

Na chwilę na zawsze cały film

W filmie Na chwilę, na zawsze cda, Martyna, młoda aktorka, jest u szczytu sławy w swoim zawodzie. Słynie z występów na koncertach oraz z ostatnich obowiązków. Na scenie i przed kamerą jest silną i odnoszącą sukcesy artystką. Tak długo, jak długo nie pije. Ale pewnego dnia, po koncercie, Martyna zaczyna cierpieć na motyle w brzuchu, które nasilają się, gdy próbuje się poruszyć. Lekarz diagnozuje u niej zaburzenia lękowe. Dzięki lekom i specjalnej diecie Martynie udaje się opanować objawy. Jednak najbardziej martwi ją to, że smak alkoholu nigdy nie opuści jej ust i nigdy nie uwolni się od pragnienia picia.

Czy warto obejrzeć film „Na chwilę, na zawsze”?

Na chwilę, na zawsze cały film, który porusza temat związku dwojga ludzi zmagających się z alkoholem i jego konsekwencjami. Film jest oparty na prawdziwej historii, a główni bohaterowie zostali przedstawieni bardzo realistycznie. Scenariusz jest dobrze napisany, a reżyseria również jest dość dokładna. Najważniejsze jest jednak to, że film jest wart obejrzenia. Ogólnie rzecz biorąc, film jest dość ciekawy i pomysłowy, ma kilka ładnych scen. Jednak najważniejszym aspektem filmu jest to, że porusza on poważny problem i przedstawia jego realistyczny obraz – konsekwencje nadużywania alkoholu, które mogą być bardzo poważne i odczuwalne przez całe życie.

Na chwilę, na zawsze cda
Ocena IMDb 6.7

Reżyser

Reżyser

Obsada

Udostępnień2

Mogą Ci się spodobać

Arthur
Mała Italia
Lot z przygodami
Nie z mojej ligi
Człowiek z magicznym pudełkiem
Fire Island
Willa miłości
Cyrano
Och, życie
Randka w ciemno
Sztuka ścigania się w deszczu
Wyznania zakupoholiczki
×