What's happening?

  Minionki: Wejście Gru Cały Film (2022) CDA - Obejrzyj Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkowników


ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY KONTYNUOWAĆ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Znajdź wersję:
Minionki: Wejście Gru

Minionki: Wejście Gru

2022/06/1690 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o Minionki: Wejście Gru Cały Film

Film opowiada nieopowiedzianą historię marzenia dwunastoletniego dziecka o zostaniu najpotężniejszym złoczyńcą na świecie. Gru (głos Kevina Harta) to główny bohater filmu, który marzy o tym, by stać się najpotężniejszym złoczyńcą na świecie. Dorastając jako zwykłe dziecko, zapisuje się do tajnej szkoły z internatem dla nastolatków i staje się przywódcą najpotężniejszej organizacji złoczyńców na świecie.

Fabuła filmu

Na początku całego filmu Minionki wejście Gru widać, że Gru zrealizował swoje ambicje zostania najpotężniejszym złoczyńcą na świecie z pomocą swoich sługusów, którzy pomagają mu zbierać informacje wywiadowcze i kraść złoto z banków. Początkowo służą mu za oczy i uszy, ale z czasem nawiązują z Gru więź wzajemnego szacunku, a nawet przyjmują od niego rozkazy.

minionki wejście gru cały film

Czy warto obejrzeć cały film Minionki: Wejście Gru?

Jak w przypadku większości filmów dla dzieci, fabuła Minionki wejście Gru cda jest prosta, ale słodka. Obsada składa się z sympatycznych nieletnich, którzy wykonują świetną robotę, sprawiając, że widzowie się w nich zakochują. Być może słyszeliście też, że film nie jest dobry. Krytycy potępili film, twierdząc, że jest to film dla dzieci, i tylko dla dzieci. Mają rację – nie ma on zbyt wiele do zaoferowania dorosłym widzom. Mimo to, jako że większości dzieci się spodoba, polecamy go obejrzeć. A ponieważ docelową grupą odbiorców tego filmu są dzieci, najprawdopodobniej będzie to strzał w dziesiątkę.

minionki wejście gru cały film

Streszczenie informacji o całym filmie Minionki: Wejście Gru

W filmie młody chłopak o imieniu Stuart (Justin Bartha) marzy o tym, by zostać najpotężniejszym złoczyńcą na świecie. Zapisuje się do tajnej szkoły z internatem dla nastolatków, gdzie staje się przywódcą najpotężniejszej organizacji złoczyńców na świecie. Nadaje swojej organizacji nazwę Minionki, ponieważ jest to świetne połączenie trzech najważniejszych rzeczy w życiu – minionków, pieniędzy i władzy. Na początku filmu Gru realizuje swoje ambicje zostania najpotężniejszym złoczyńcą na świecie z pomocą swoich sługusów, którzy pomagają mu zbierać informacje wywiadowcze i kraść złoto z banków.

Aktualizacja recenzji

Minionki: Wejście Gru na pewno spodoba się fanom franczyzy, film w bardzo dobry sposób podtrzymuje humor poprzednich części i opowiada nową fascynującą historię. Wejście Gru nie jest jakimś kamieniem milowym w serii ale bardzo udaną częścią. Film fabularnie trzyma poziom i jest jak najbardziej godny polecenia.

Podsumowując, jeśli jesteś zagorzałym fanem filmu lub któregoś z pozostałych bohaterów franczyzy, seria „Wejście Gru” jest doskonałym wprowadzeniem do świata klasycznej popkultury. Potrafi spojrzeć na znane postaci w świeżym świetle, jednocześnie rzucając im wyzwanie nowymi, oryginalnymi pomysłami.

Minionki: Wejście Gru cda

Obejrzyj Minionki: Wejście Gru cda

Minionki: Wejście Gru (Minions: The Rise of Gru) z 2022 roku trwa 90 Minut, a średnia ocen wynosi: . Jeśli szukasz opcji Minionki: Wejście Gru cda to nasza strona będzie najlepszym rozwiązaniem.

Reżyser

Kyle Balda
Reżyser

Obsada

Steve Carell isGru (voice)
Gru (voice)
Pierre Coffin isKevin / Stuart / Bob / Minions (voice)
Kevin / Stuart / Bob / Minions (voice)
Russell Brand isDr. Nefario (voice)
Dr. Nefario (voice)
Alan Arkin isWild Knuckles (voice)
Wild Knuckles (voice)
Taraji P. Henson isBelle Bottom (voice)
Belle Bottom (voice)
Jean-Claude Van Damme isJean Clawed (voice)
Jean Clawed (voice)
Lucy Lawless isNunchuck (voice)
Nunchuck (voice)
Dolph Lundgren isSvengeance (voice)
Svengeance (voice)
Danny Trejo isStronghold (voice)
Stronghold (voice)
Michelle Yeoh isMaster Chow (voice)
Master Chow (voice)
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Groot w kąpieli
Wilk w owczej skórze 2
Wojna z dziadkiem
Auta 2
Polowanie na Czarownice
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Wściekły glina
Sztanga i Cash
Furioza
Niezgodna
Sonic. Szybki jak błyskawica
Kin. Zabójcza broń
×