What's happening?

  Krime Story Love Story Cały Film (2022) CDA - Obejrzyj Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkowników


ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY KONTYNUOWAĆ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Znajdź wersję:
Krime Story Love Story

Krime Story Love Story

krime story love story2022/02/11Unknown117 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Informacje o Krime Story Love Story Cały Film

Krime Story Love Story to komedia gangsterska od Global Studio – twórców filmu „Proceder”. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisanymi w książce przez rapera Marcina „Kaliego” Gutkowskiego, jest niczym współczesna ekranizacja „Romea i Julii„. Miasto gniewu i dzielnica, w której nikt nie ma łatwo. Krime Story. Love Story opowiada historię dwojga młodych ludzi, którzy zakochują się w sobie wbrew wszelkim przeciwnościom losu. Jest to opowieść o miłości, przyjaźni i zdradzie. Krime Story. Love Story to film, który warto obejrzeć. Global Studio wykonało wspaniałą pracę przy tworzeniu tego filmu. Krime Story. Love Story to zdecydowanie film, który trzeba obejrzeć!

Krime Story. Love Story cały film

Krime Story Love Story to niesamowity film, który z pewnością poleciłabym każdemu, kto szuka dobrego filmu do obejrzenia. Miał świetną grę aktorską, zdjęcia i reżyserię. Historia była bardzo oryginalna i różniła się od wszystkiego, co widziałam wcześniej, co sprawiło, że jeszcze bardziej mi się podobała.

Krime Story Love Story – obsada

Obsada filmu Krime Story. Love Story obejmuje:

– Marcin „Kali” Gutkowski jako Krzysiek

– Sebastian Fabijański jako Maksio

– Jakub Gierszal jako Wojtek

– Agata Kulesza jako Krystyna

– Mirosław Haniszewski jako Jacek

– Andrzej Chyra jako Jurek

Każda z postaci wnosi do tej historii coś wyjątkowego, dzięki czemu film ogląda się z zainteresowaniem i przyjemnością. Krzysiek jest młodym człowiekiem, który próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie i coś dla siebie zrobić, mimo że pochodzi z trudnej dzielnicy. Maksio jest najlepszym przyjacielem Krzyśka, który zawsze jest przy nim, mimo że sam ma swoje problemy. Wojtek to miejscowy gangster, którego Krzysiek podziwia, ale który przysparza mu też wielu kłopotów. Krystyna to dziewczyna Krzyśka, którą on bardzo kocha, ale pochodzi z innego świata i ich związek nie zawsze jest łatwy. Jacek to starszy brat Krzyśka, który stara się go chronić, ale czasami jego pomoc nie wystarcza. Jurek jest przywódcą lokalnego gangu i głównym wrogiem Krzyśka.

Krime Story Love Story cda

Obejrzyj Krime Story Love Story cda

Krime Story Love Story (Krime Story. Love Story) z 2022 roku trwa 117 Minut, a średnia ocen wynosi: 3.8. Jeśli szukasz opcji Krime Story Love Story cda to nasza strona będzie najlepszym rozwiązaniem.

Ocena IMDb 3.8 48 głosów
Ocena TMDb 5 1 głosów
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

ANYA
Rio
Adrenalina 2 – Pod napięciem
American Carnage
CHiPs: Motopatrol
Hotel Transylwania 4
Twoja nieznajoma
Maczeta
Udanej rocznicy!
Paryż, 13. dzielnica
Pingwiny z Madagaskaru
Żona na niby
×