What's happening?

  Kot w butach: Ostatnie życzenie Cały Film (2022) CDA - Obejrzyj Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkowników


ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY KONTYNUOWAĆ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Znajdź wersję:
Kot w butach: Ostatnie życzenie

Kot w butach: Ostatnie życzenie

2022/12/0796 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o Kot w butach: Ostatnie życzenie Cały Film

Cały film Kot w butach: Ostatnie życzenie to film animowany CGI. Jest to spinoff filmu Kot w butach. Jego reżyserem jest Joel Crawford. Film oparty jest na książce dla dzieci napisanej przez autora Antonio García Gutiérrez. Istnieje kilka innych adaptacji filmowych opartych na tej samej powieści, w tym film animowany z 1982 roku, film live-action z 1986 roku w reżyserii Luisa Garcíi Berlangi i ostateczny film z 2006 roku w reżyserii Juana Antonio Bayony. Film jest przygodowym fantasy. Jest to film rodzinny, więc dzieci również mogą cieszyć się tym filmem. Całkowity czas trwania filmu to 94 minuty. Film został wyprodukowany przez DreamWorks Animation.

Obsada filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie Online

Obsada filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie online jest następująca: Kot w butach – Antonio Banderas (Aktor) The Fox – Zach Galifianakis (Aktor) The Gato – Amy Sedaris (Aktor) The Frog – Jacob Tremblay (Aktor) Kot w butach: Ostatnie życzenie jest wyreżyserowany przez Joela Crawforda i napisany przez Pata Dallendera i Terry’ego J. Leonarda. Film oparty jest na postaciach z franczyzy Kot w butach stworzonej przez Antonio Garcíę Gutiérreza.

Kot w butach: Ostatnie życzenie cały film

Czy warto obejrzeć nowy film z Kotem w butach?

Film jest produkcją action-adventure z wątkiem fantasy. Mimo, że jest to film dla dzieci, to dorosłym też się spodoba. Fabuła filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie jest bardzo ciekawa i niepowtarzalna. Jednak efekty wizualne filmu nie są zbyt imponujące. Chociaż fabuła filmu jest bardzo ciekawa i niepowtarzalna, to zdjęcia do filmu nie są zbyt dobre. Jeśli lubisz Kota w butach i filmy fantasy, musisz obejrzeć ten film. Ten film jest naprawdę warty obejrzenia.

Fabuła całego filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie

Fabuła filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie rozpoczyna się od tego, że Kot w Butach opowiada swojemu synowi starożytną legendę o Ostatnim Życzeniu. Mówi, że król elfów dawno temu miał troje dzieci, z których jedno było dzieckiem czystego zła. Dziecko czystego zła rzuciło zaklęcie, które trwało przez cały czas, tak że wszystkie „życzenia” staną się „przekleństwami”. Kot w Butach mówi synowi, że wszystkie życzenia mają magiczną moc i że wszystkie magiczne przedmioty istnieją na świecie. Mówi, że zostały one ukryte w różnych miejscach. Kot w Butach mówi synowi, że wyruszy na wyprawę, aby odnaleźć „Ostatnie Życzenie” i przywrócić mu dziewięć żyć. Kot w Butach ma dać synowi prezent, ale ten omyłkowo dostaje w prezencie parę magicznych butów. Jego syn stwierdza, że wszystko robi źle. Proponuje mu, aby towarzyszył mu w podróży. Kot w Butach i jego syn wyruszają w podróż.

Kot w butach: Ostatnie życzenie cda

Obejrzyj Kot w butach: Ostatnie życzenie cda

Kot w butach: Ostatnie życzenie (Puss in Boots: The Last Wish) z 2022 roku trwa 96 Minut, a średnia ocen wynosi: 6.5. Jeśli szukasz opcji Kot w butach: Ostatnie życzenie cda to nasza strona będzie najlepszym rozwiązaniem.

Ocena IMDb 6.5

Reżyser

Obsada

Antonio Banderas isPuss in Boots (voice)
Puss in Boots (voice)
Florence Pugh isGoldilocks (voice)
Goldilocks (voice)
Salma Hayek isKitty Softpaws (voice)
Kitty Softpaws (voice)
Wagner Moura isThe Big Bad Wolf (voice)
The Big Bad Wolf (voice)
John Mulaney is“Big” Jack Horner (voice)
“Big” Jack Horner (voice)
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Święta nie na bogato
Samson
World War Z
Co się wydarzyło w Madison County
Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze
Turbo Cola
La La Land
Dobry dinozaur
Dirt Music
Jeż Jerzy
Chłopiec w pasiastej piżamie
Wall Street: Pieniądz nie śpi
×