What's happening?

  Johnny Cały Film (2022) CDA - Obejrzyj Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkowników


ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY KONTYNUOWAĆ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Znajdź wersję:
Johnny

Johnny

2022/09/23125 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Informacje o Johnny Cały Film

Cały film „Johnny” w reżyserii Daniela Jaroszka to obraz, który opowiada wzruszającą historię o miłości i drugiej szansie. Film oparty jest na prawdziwej historii i z pewnością poruszy Twoje serce. Patryk dostaje drugą szansę na życie, gdy trafia do ks. Jana Kaczkowskiego i nawet nie podejrzewa, jak bardzo zmieni się jego życie. Ten film to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników kina!

johnny cały film

Cały film Johnny Online

Sprawdźcie „Johnny” następnym razem, gdy będziecie szukać wzruszającej historii o miłości, drugiej szansie i o tym, co to znaczy być człowiekiem. Nie zawiedziesz się! Film zdobył wiele nagród i z pewnością sprawi, że będziesz chciał więcej. Johnny to zdecydowanie film, który trzeba zobaczyć.

Czy warto obejrzeć film Johnny cda?

Film Johnny cda to wzruszająca, oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Kiedy Patryk dostaje ją od ks. Jana Kaczkowskiego nawet nie podejrzewa, jak bardzo zmieni ona jego życie. Film jest zdecydowanie wart obejrzenia, ponieważ jest to inspirująca historia, która pozostawi cię z nadzieją na świat. Jest to również świetne przypomnienie, że powinniśmy zawsze starać się widzieć dobro w ludziach, nawet jeśli popełniają błędy. Jeśli szukasz dobrego filmu, który sprawi, że będziesz myśleć, to gorąco polecam sprawdzić Johnny’ego.

Johnny cda

Obejrzyj Johnny cda

Johnny (Johnny) z 2022 roku trwa 125 Minut, a średnia ocen wynosi: 7.3. Jeśli szukasz opcji Johnny cda to nasza strona będzie najlepszym rozwiązaniem.

Ocena IMDb 7.3

Reżyser

Obsada

Dawid Ogrodnik isPriest Jan Kaczkowski
Priest Jan Kaczkowski
Piotr Trojan isPatryk Galewski
Patryk Galewski
Udostępnień1

Mogą Ci się spodobać

The Aeronauts
Goodbye World
Droga powrotna
Skowyt
Smak głodu
Ostatnie wielkie dzieło
Nieposłuszne
Rzut życia
Pasażer nr 4
Babilon. Raport o stanie wojennym
Zew krwi
Tolkien
×