What's happening?

  Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu Cały Film (2022) CDA - Obejrzyj Online • Rejestracja potrwa
  dosłownie 30 sekund


 • Wyszykaj swój
  film


 • Dołącz do
  naszych
  użytkowników


ZAREJESTRUJ SIĘ LUB ZALOGUJ ABY KONTYNUOWAĆ

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Znajdź wersję:
Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu

Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu

2022/11/09USA161 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Informacje o Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu Cały Film

Film opowiada historię T’Challi, który po śmierci ojca zostaje królem Wakandy, oraz jego walkę o ochronę kraju przed wrogami zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Wakandy. Black Panther: Wakanda w moim sercu z pewnością przypadnie do gustu fanom Marvela na całym świecie! Reżyserem filmu jest Ryan Coogler.

czarna pantera 2 cały film

Czarna Pantera 2 cały film – Kolejna odsłona serii

Czuję, że Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu to film, który zostanie ze mną na zawsze. Jest to jeden z tych filmów, które mają wszystko – wspaniałą historię, niesamowite efekty wizualne i niesamowitą grę aktorską. Mnie ten film powalił na kolana i jestem pewna, że was też powali.

Bardzo się cieszę, że Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zyskuje uwagę, na którą zasługuje. To mocny film z ważnym przesłaniem i mam nadzieję, że każdy znajdzie czas, by go obejrzeć. Nowa Czarna Pantera szybko stała się jednym z moich ulubionych filmów wszech czasów. Za każdym razem, gdy go oglądam, znajduję coś nowego, co mogę docenić. Historia jest porywająca, gra aktorska znakomita, a oprawa wizualna absolutnie zachwycająca.

Czarna Pantera 2 cda to film obowiązkowy dla każdego, kto kocha filmy. To jeden z najlepszych filmów, jakie widziałem od dłuższego czasu i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć go ponownie. Jeśli jeszcze go nie widziałeś, obejrzyj go jak najszybciej! Nie będziecie żałować.

Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu cda

Obejrzyj Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu cda

Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu (Black Panther: Wakanda Forever) z 2022 roku trwa 161 Minut, a średnia ocen wynosi: 8.2. Jeśli szukasz opcji Czarna Pantera 2: Wakanda w moim sercu cda to nasza strona będzie najlepszym rozwiązaniem.

Ocena IMDb 8.2
Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Salt
Dom
355
Huragan
Epoka Lodowcowa 4: Wędrówka Kontynentów
Mitchellowie kontra Maszyny
Pasażer nr 4
Spider-Man: Miles From Home
Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie
Żywioł. Deepwater Horizon
Scooby-Doo!
80 milionów
×