Filmy, na które czekamy w 2022 roku

admin 26 kwietnia, 2022

Rok 2022 zapowiada się niesamowicie, jeśli chodzi o filmy – na ekrany kin wejdzie mnóstwo bardzo oczekiwanych tytułów. Od przebojowych sequeli po długo oczekiwane adaptacje – na tej liście każdy znajdzie coś dla siebie.

Oto nasza lista najbardziej oczekiwanych filmów 2022 roku:

The Batman

Film o Batmanie z 2022 roku – The Batman skupi się na wczesnych latach życia bohatera, kiedy doskonali swoje umiejętności i dochodzi do głosu jako obrońca przestępców. Mówi się, że będzie to origin story, więc widzowie mogą się spodziewać, że młody Bruce Wayne będzie się uczył, jak zostać Mrocznym Rycerzem.

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Film Doktor Strange w multiwersum obłędu wejdzie na ekrany kin w 2022 roku. Będzie to sequel filmu Doctor Strange z 2016 roku. Fabuła filmu nie jest znana, ale mówi się, że będzie dotyczyć jakiegoś multiwersum. Mówi się również, że film będzie mroczniejszy niż jego poprzednik. Benedict Cumberbatch ma ponownie wcielić się w rolę Stephena Strange’a/Doktora Strange’a. W obsadzie znaleźli się również Elizabeth Olsen, Benedict Wong i Rachel McAdams. Scott Derrickson, który wyreżyserował pierwszy film, powróci, aby wyreżyserować sequel.

Thor Miłość i grom

Wielce oczekiwany film „Thor: Miłość i Grom” w końcu nadszedł! Thor (Chris Hemsworth) powrócił i przywiózł ze sobą swój młot. Tym razem Thor musi zmierzyć się ze złą boginią śmierci, Helą (Cate Blanchett). Hela chce zniszczyć Asgard, a Thor musi ją powstrzymać, zanim będzie za późno.

Minionki Wejście Gru

W nowym filmie „Minionki wejście Gru„, małe żółte stworki powracają i tym razem pracują dla nowego złego człowieka. Jest nim superzłoczyńca o imieniu Balthazar Bratt, a głosu użyczył mu nie kto inny, jak współtwórca South Parku, Trey Parker. Film z pewnością dostarczy wiele śmiechu, ale nie zabraknie w nim również przesłania o akceptacji i zrozumieniu.

Avatar 2

W nadchodzącym sequelu – Avatar 2 fani będą mogli zobaczyć więcej pięknego i niebezpiecznego świata Pandory, a także kontynuować historię Jake’a Sully’ego i jego relacji z niebieskoskórymi Na’vi. Sam Worthington i Zoe Saldana ponownie wcielą się w swoje role z pierwszego filmu, a Sigourney Weaver również powróci w jakimś charakterze. Reżyserią ponownie zajmie się James Cameron

Top Gun Maverick

Dzięki porywającym sekwencjom akcji i kultowej ścieżce dźwiękowej, Top Gun Maverick to obowiązkowy film dla każdego fana kina akcji. O ile nie pojawią się żadne nieprzewidziane opóźnienia, długo oczekiwany sequel trafi do kin 25 maja 2022 roku. Zaznaczcie więc w kalendarzach i przygotujcie się na wielkie emocje.

Ostatnie wpisy na blogu

Kategorie
Udostępnień0
×